Darmowe Burrito lub do $25K w Bitcoin? Chipotle świętuje Narodowy Dzień Burrito z nagrodami BTC

Aby uczcić Narodowy Dzień Burrito 1 kwietnia, Chipotle przeprowadzi kampanię, w której klienci będą mogli wygrać darmowe burrito lub do 25.000 dolarów w bitcoinach.

Klienci Chipotle Mexican Grill (lub po prostu Chipotle) będą mogli wziąć udział w specjalnej promocji, która może dać im darmowe burrito lub do 25.000 dolarów w bitcoinach. Wszystko, co muszą zrobić, to odgadnąć sześciocyfrowy kod, który przypomina zaginiony skarb wart setki milionów dolarów w BTC.

Bitcoin czy Burrito?

Chociaż większość ludzi kojarzy 1 kwietnia jako międzynarodowy Dzień Głupca, ta konkretna data ma w USA inne znaczenie – jest to Narodowy Dzień Burrito.

Aby uczcić to wydarzenie, jedna z największych sieci meksykańskiego jedzenia – Chipotle – ogłosiła specjalną kampanię, która odbędzie się w tym dniu. Co ciekawe, kampania ma również implikacje związane z Immediate Edge. Chipotle nawiązało współpracę ze Stefanem Thomasem – urodzonym w Niemczech programistą, którego historię CryptoPotato opisywało kilka miesięcy temu.

W 2011 roku Thomas otrzymał 7,002 bitcoinów za film edukacyjny „What is Bitcoin?“, ale nie zwracał zbytniej uwagi na swoje nowe udziały, które w tamtym czasie miały niewielką lub żadną wartość. W konsekwencji, stracił cyfrowe klucze do portfela.

Gdy wartość tych bitcoinów eksplodowała w następnej dekadzie do ponad 400 milionów dolarów obecnie, Thomas podjął kilka prób uzyskania dostępu do portfela, ale nie pamiętał hasła i powiedział, że się poddał.

Współpraca z Chipotle ma być „zabawną odą do doświadczenia Thomasa, który stracił login“ do tego skarbu BTC. Oznacza to, że w ramach kampanii uczestnicy będą mogli dziesięć razy spróbować odgadnąć sześciocyfrowy kod, a jeśli wygrają, będą mogli otrzymać…

Darmowe Burrito lub $25K w BTC

Jeśli uczestnicy złamią sześciocyfrowy kod, będą mieli „szansę na wygranie darmowego burrito lub do 25 000 dolarów w bitcoinach“. Niemniej jednak, nawet jeśli nie uda im się z dziesięcioma próbami, nadal mogą być „zaskoczeni i zachwyceni specjalną ofertą od Chipotle.“

Całe nagradzanie wygląda następująco – 10 000 uczestników wygra jedno darmowe burrito, 50 otrzyma 500 dolarów w BTC, a 3 będzie ostatecznymi zwycięzcami – 25 000 dolarów o wartości podstawowej kryptowaluty.

„Zawsze szukamy unikalnych sposobów, aby wzmocnić świętowanie, a w tym roku dajemy fanom możliwość zdobycia dwóch niezwykle cennych aktywów: Burritos lub Bitcoin.“ – powiedział główny dyrektor ds. rynku w Chipotle, Chris Brandt.